Wie zijn wij

De film

Onze ambitie

’t Genseler is een school voor praktijkonderwijs en maakt deel uit van OSG Hengelo. De school heeft de afgelopen jaren diverse vernieuwingen en verbouwingen ondergaan. Er staat nu een moderne en goed ingerichte school met eigentijdse voorzieningen.

Wij zijn trots op onze school en op onze leerlingen.

De (kern)waarden van onze collectieve ambitie zijn:

Jij mag er zijn, jij doet er toe!

Leren door te doen en te ervaren!

Het is de leerling die ons bindt!

Zonder ouders/verzorgers staan we met lege handen!

Het inspelen op maatschappelijke ontwikkelingen is voor ons vanzelfsprekend!

ESF

‘t Genseler krijgt in de nieuwe subsidieperiode uit het Europees Sociaal Fonds Plus (ESF+ 2021-2027) een financiële bijdrage. Het Europees Sociaal Fonds is een Europees instrument om werkgelegenheid te ondersteunen, mensen aan (beter) werk te helpen en te zorgen voor eerlijkere arbeidskansen voor EU-burgers.

Het fonds ondersteunt structurele verbeteringen ten aanzien van werkgelegenheid, onderwijs en sociale ontwikkeling en beleid gericht op ontwikkeling van arbeidsmarktvaardigheden. De huidige inzet van het fonds, in vergelijking met de vorige periode, is herstel van Europese samenlevingen en economieën na de impact van het coronavirus.

 

Beeld: ©EU